| Denis2005123 a întrebat:

Cei care aveti abonament la Netflix si v-ati uitat la death note stiti cumva daca mai apare un al 2 lea film dar sa fie cam aceeasi actori?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca te referi la prastia de film facuta dupa serial, adica asta - https://www.imdb.com/title/tt1241317/. Nu o sa mai apara alt film.

Daca vrei death note uita-te la anime, ala e cel adevarat, filmul este doar o copie ieftina.

| Denis2005123 explică (pentru Intruder19):

Ieftina nu e pentru ca e mai fain filmul asa decat in anime ai efecte mai jmechere si na e mai fain asta vr sa zic

| Intruder19 a răspuns (pentru Denis2005123):

Iti mai zic doar o chestie, verifica nota de pe imdb. Anime 9/10 iar filmul 4.5/10. Si vezi care e mai bun.winking

| Denis2005123 explică (pentru Intruder19):

Nu îmi plac animeurile filmul in sine e mult mai fain

| Crescent a răspuns:

Filmul e praf.
Uita-te la anime. Nici mie nu mi-au placut la inceput, dar asta mi-a schimbat parerea.