| RaisaGirl a întrebat:

Death Note este un serial animat? Sau si cu actori adevarati? Imi puteti da mai multe detalii despre film va rog? Am auzit ca este foarte interesant.

1 răspuns:
| positivity a răspuns:

Buna. =3
' Death Note ' este un anime.;] Cu personaje create de un artist, mai exact de cel care a creat acest anime.
A aparut si un film, care se numeste ' Death Note '. Este o copie al acestui anime. Cand spun ' copie ' nu vreau sa crezi ca a copiat acest anime, intr-un sens rau; doar a transformat anime-ul intr-un film real, cu personaje reale.
Daca vrei sa stii mai multe, imi poti da un mesaj privat, si-ti voi spune tot ce vrei sa stii.;-j Desigur, doar daca acele lucruri de care ma intrebi le stiu.;]

Pa, pa.