| 20thoughts a întrebat:

Cei care s-au uitat la Pariu cu viata....de ce au filmat-o prietenii lui Cristi pe Sofia atunci?

Răspuns Câştigător
| Darkness1 a răspuns:

Pentru ca a vrut Cristi sa se razbune pentru ce i-a facut Sofia lui Bubu:*fundita

| 20thoughts explică (pentru Darkness1):

Si cu filmarea? ...Cui o aratau
?

| Girbiii a răspuns (pentru 20thoughts):

Poi lu Dima

| piticcccccc a răspuns (pentru 20thoughts):

Lui Dimahappy

| 20thoughts explică (pentru piticcccccc):

Aaaaa

9 răspunsuri:
| piticcccccc a răspuns:

Pentru ca Cristi a facut pariu cu Dima la Majoratul lui Vlad ca o sa se culce cu ea sau cel putin o sa o dezbrace si Dima atunci nu a putut veni si au venit aia ca sa aiba martori. Fundasmug?

| Girbiii a răspuns:

Poi ori sa ii arate lu Dima ca sa se tunda, ori sa arate la toata lumea ca sa o faca de ras!

| AlExAnDrAallle a răspuns:

Pai vroia sa rada de ia pentru ce i-a facut lui bubu,, a si zis cristy

| roxynutza18 a răspuns:

S-a spus asta in film...pentru ca Cristii a vrut sa se razbune pe Sofia pentru ca la tradat pe BuBu

| draguta346 a răspuns:

Pentru ca a vrut Cristi sa se razbune pentru ce i-a facut Sofia lui Bubu si pentru ca sa ii arate lui Dima dovada:*fundita