| me_1960 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Pariu cu viata? Mi se pare ca deja exagereaza cu scenele dramatice si distrug toate cuplurilesad.Ii adoram pe Sofia si Cristisad

3 răspunsuri:
| Aeerdnaaa a răspuns:

Ne..mai frumosi erau Sofia si Bubu love struck, eu una asa cred.Si ai dreptate, au distrus toate cuplurile: ioana cu andrei s-au despartit si ea va fi cu liviu, Vlad cu anca..cred ca se vor impaca, ce pacat ca dima nu mai e cu monica..si nu ii sta bine cu sara. Oricum era frumos cum erau ei la inceput.Acum Andrei a luat-o razna rauu! ..si cam totul s-a dat peste cap laughing.

| adisuper a răspuns:

Părerea mea? Este un serial de toată jena, neinteresant, făcut pentru copiii de 12-15 ani.Muzica din el este foarte slabă(mai bine zis nu este pe gustul meu că majoritatea aveţi nişte criterii cel puţin ˇciduateˇ de a clasifica muzica bună)

| Myha09 a răspuns:

Imi place este super tare filmul.Chiar daca exagereaza pana la urma se impaca.Imi place de Vlad si Anca. Ceaoo