| klark7410 a întrebat:

Cei care sunteti fani Doru Octavian Dumitru, stiti cumva cum se numea sceneta aia in care el era un fel de instructor de zongora si spunea la un moment dat "ficior zâi din zongora."? Erau niste scenete vechi foarte amuzante. Va rog mult daca gasiti ceva, lasati-mi un link sau ceva. Va multumesc frumos! Dau funda mare happy

Răspuns Câştigător
| ValyCT a răspuns:

Lasa-mi adresa ta de mail, si iti trimit toata caseta in mp3.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Scrie-i chiar lui pe FB, cred că îți va răspunde.

| ValyCT a răspuns:

O stiu, o am eu pe caseta audio!

| klark7410 explică (pentru ValyCT):

Mi-o poti pune intr-un fisier audio, ma refer la toata caseta, daca ai sa poti. Multumesc foarte mult

| klark7410 explică (pentru ValyCT):

Adresa mea este : stamateddan27@yahoo.ro

| klark7410 explică (pentru ValyCT):

Multumesc inca o data! happy

| ValyCT a răspuns (pentru klark7410):

Lasa-mi adresa ta de mail, si iti trimit toata caseta in mp3.