| talentul a întrebat:

Cele mai tari filme vazute de voi? dau funda la cele mai bune

Răspuns Câştigător
| LauraMLD a răspuns:

Cel mai bun film pe departe a fost 8 mile despre viata lui Eminem. apoi.
American pie
Suburbia 13
Step up
Street Dance
Cosmar pe Elm Street
Saw [toate partile! Merita]
Undisputed 1, 2, 3
funda?

4 răspunsuri:
| Nymeria a răspuns:

Astea de groazalaughing american pie, scarry movie, meet the spartans, vampire suck, ce m-am speriat cand le-am vazutlaughing

| oOoBrBoOo a răspuns:

Placinta americana 1, 2, 3, 4, 5 e cea mai tare comedielaughing FUNDA?

| niculaeionut a răspuns:

Chiar acum am vazut filmul The Dark Knight Rises, si am mai vazut Thor, Ted, Total Recall si cam atat mai astept sa apara sper ca te-am ajutat.

| catalinrap a răspuns:

Stiu doar cateva filme de comedie:
That-s my boy
Ted
Hotel Transilvania