| JohannesZu a întrebat:

Cer ajutorul in numele unui film, era un barbat cu o femeie nu mai stiu cum ajung pe o insula se prabusesc cu avionu sau daca nu cu iahtul, barbatul era angajatul femei si ei ajung pe o insula si acolo femeie prima data avea aere de femeie bogata prima data ei nu suporta ca vor ramane acolo barbatul se acomodeaza repede insa femeie nu, el o pune la munca femeia facea figuri mi se pare ca o bate o infometeaza si cand da si ea de greu incepe sa il slugareasca pe el si intr-un final se indrogostesc unu de altu dar pana la urma ii salveaza cineva iar ei vor sa continue povestea si cand ajung in oras si ii da omului de la receptie ea o scrisoare sa eu de-a lui dar scrisoare e luata de oameni barbatului acesteia, are idee cineva cum se numea filmu? pls

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „Swept Away" (2002) cu Madonna în rolul principal.
http://www.youtube.com/watch?v=wv4grEwufV8
Numai bine!

1 răspuns: