| ChloeCupcake a întrebat:

Vara trecuta parca era un serial pe Antena 1 numit Cannan sau Canaan, ceva in genul asta. Era cu o femeie care a fost luata de la mama ei de o familie bogata si apoi cand a implinit 16 ani a fost data afara deoarece a ramas insarcinata (daca nu ma insel). Iar acum vrea sa se razbune pe acea familie fiind o femeie de afaceri foarte bogata. Stiti unde pot gasi sezonul 2? Dau Funda!happy

Răspuns Câştigător
| NicoClaudita a răspuns:

Si eu vreau sa stiu cand incepe sezonul 2, nu a murit la sfarsitul sezonului 1 pentru ca o va salva unu si o va duce in franta ( din ce am auzit eu), trebuia sa inceapa luna asta dar nu stiu de ce nu a mai inceput sad. cauta pe google canan destin furat sezonul 2 online, ca sunt toate episoadele dar nu stiu daca sunt in romana sau nu. funda?

3 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Filmul se numeste " Canan destin furat " pana la urma ea isi regeseste fiica pe care o credea moarta, in sezonul 2 personajul principal Canan este schimbat nu stiu de ce nu a mai putut sa joace fosta actrita si sezonul 2 il gasesti doar in turca nu e subtritrat, dar nu este asa de fain fiindca a fost schimbat personajul principal.Ea reuseste sa scape din incendiul pe care l.a provocat ca sa.l omoare pe Semsi parca.l chema stiu ca avea un nume cu S si se impaca cu fata ei elif parca o chema in sezonul 2happy

| SexxyAngel a răspuns:

Fimul se numeste "Canaan destin furat"dar nu exista din cate stiu eu sezonul 2 eu am vazut doar primul sezon in care ea a murit in finalul filmului... oricum a fost fain filmul