| DeeaAndreea_5723 a întrebat:

Ceva filme cool? mersi anticipat. funda.(P. S. fara seriale )

4 răspunsuri:
| Anastasia39 a răspuns:

Matilda; buna, ce faci?; nevasta de inchiriat-cred ca o sati placa! Funda?puppy dog eyes

| alinoovsky a răspuns:

Salut! Eu iti recoman niste filme ceva mai vechi,ar care mie mi-au placut mult. Miss Congeniality(Miss agent secret), Azi 13, maine 30, Povestea unui campion,Elle enchanted, Step up, Praf de stele(Stardust).

| theboss11 a răspuns:

Scrie pe google cinemaxx sunt multe filme tari...

| swety a răspuns:

Tres metros sobre el cielo,спешь любить,страшно красив...mie astea mi-au placut,, deam vezi si tu, aici fiecare cu gustul lui.winking