| anonim_4396 a întrebat:

Ceva filme de actiune/mistery cu agenti dubli, spioni, armata, mafie sa te tina in suspans tot filmul stiti?

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Men in black 1, 2, 3.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Dragoste si sex?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru NaughtyFamousIrresistible):

Asa sa vorbesti cu parintii tai, eu poate sint mai mare decit ei.Respecta regulamentul, inclusiv categoria unde postezi si nimeni nu va mai comenta.Numai bine.

| eugencralov1 a răspuns:

Vezi pe acest site la rubrica SERIALE serialul N, C.I.S. care are 7 serii fiecare 24 episoade...sa vezi cate servicii secrete sunt in SUA si cum se calca in picioare intre ele