| alle0799 a întrebat:

Ceva filme de groaza (BUNE)? Nu ceva gen "Mama" sau "13 Ghosts", ceva cu adevarat de groaza. Deja am vazut zeci de filme si nu ma mai sperie nimic. Acum caut ceva nou.
OFER FUNDA CELUI MAI DE GROAZA FILM!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Inbred (2011), Modus Anomali (2012), Open Grave (2013),Wrong Turn 5 (2012),Grave Encounters 2 (2012),The Cabin In The Woods (2012),Texas Chainsaw 3D (2013),Insidious 2 (2013)

| alle0799 explică (pentru faramatania):

Multumesc mult. Mai ales pentru Insidious 2.

| faramatania a răspuns (pentru alle0799):

Cu plăcere și eu îți mulțumesc pentru fundă.

6 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Nu stiu frate uita-te si tu la drag me to hell sau the shutter(ala original)

| Setusanacsa a răspuns:

The Grudge

| Barbielovesu a răspuns:

Freddy, Freddy vs. Jason, House of wax, Orphan, The cabin in the woods.