| flaviu1996 a întrebat:

Care stiti un film de groaza la care sa te sperii cu adevarat...mentionez ca am vazut zeci de filme de groaza si deja devine monoton laughing)

Răspuns Câştigător
| LifeIsOverrated a răspuns:

Sungurul film la care m-am speriat si care a ramas intiparit in memoria mea e Shutter. Nu il voi descrie ci doar ti-l voi recomada, CEL ORIGINAL insa, nu remake-ul american fiindca e o prostie. O lista lunga de filme nu are rost sa iti dau.winking

| flaviu1996 explică (pentru LifeIsOverrated):

Cel original ii din 2004 sa fiu sigur happy.....pare interesant plus ca vreau faze gen jump screem...chestiile cu zombii sau masacre ii vechi laughing

| LifeIsOverrated a răspuns (pentru flaviu1996):

Sunt sigura ca o sa iti placa.happy Uite-te si dupa imi spui cum ti s-a parut!winking

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Paranormal activity(1-4)
REC(doar unu si doi)
El orfanto
Silent hill
The Tunnel
Blair witch project
The Others
The Exorcism of Emily Rose
Ju-on( The Grudge in varianta americana)
Ringu( originalul variantei americane The Ring)
The omen(originalul)
The Exorcist(originalul)
The Haunting in Connecticut
The Awakening
The Woman in black
Insidious
Devil
Room 1408
The Uninvited
Suspiria
The Strangers
Dead Birds
Tale of two sisters
The Ward
Intruder
The Hills Have Eyes
The Strangers
The Ruins
(The)Last House on the Left
Grave encounters
The Innkeepers
Dead Birds
The Unborn
The Ward
The Possesion
The Amytiville Horror
The Descent
I spit on your grave
The Messengers

| hummmer a răspuns:

Constantine,Coşmarul de pe strada Elm, Jeepers Creepers.

| Miihaelaaa a răspuns:

Vad ca deja ai dat funda dar totusi sugerez sa te uiti la Evil Dead (Зловещие мертвецы: Черная книга) 2013 este un film super.

| xStefiy a răspuns:

The Ring 1/2 The Grudge Bunshinsaba

| pisicutzaPOKERITZA a răspuns:

Te poti uita la black witch(cred ca am scris corect) dar nu ma stiu daca e Black witch sau Black forest stiu doar ca m-am uitat si nu am mai dormit vreo 4 5 zile ( aveam vedeniii)

| Annae23 a răspuns:

Îți recomand seriile The Grudge. Dar dacă spui că ai văzut multe filme horror presupun că ai văzut și The Grudge. Alt filme ar mai fi The ring 1 și The ring 2. Dar cele mai horror filme mi se par cele japoneze. Îți recomand Bunshinsaba, dar nu mai țin minte dacă are subtitrare în română, cred că doar în engleză. ^_^

| flaviu1996 explică (pentru Annae23):

Mdah le-am vazut...si daca nu-i in engleza ma zgarie la urechi laughing

| MicutzuDragutzu a răspuns:

Incearca DOGHOUSE--e super tare, dar numele nu are legatura cu filmulwinking e cu niste femei zombi care distrug barbati!

| Hukar a răspuns:

Casa groazei 1 si 2

| Hukar a răspuns:

Casa diavolului 1 si 2