| Blayan18 a întrebat:

Ceva serii de filme frumoase, un ex:Star Wars,Star Trek, Mad Max.Adica ceva lung si interesant! Cel mai bun raspuns primeste funa!

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Serialele Stargate, Stargate Atlantis, Stargate Continuum etc,

| Sn4k3 a răspuns:

Wrong Turn, frumoasa seria, cel putin primele 4.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Back in Time.

| VictorFenrir a răspuns:

Saw,Wrong Turn,Hobbit&Lord of the rings,The Crow,Alien,Transformers,Halloween,Friday,Scary Movie,X-Men, Harry Potter, Pirate of the caribbean, Spiderman, The dark night etc

| DennisW a răspuns:

Trilogiile Lord of the Rings si Hobbit.

| MajinVegeta a răspuns:

Captain America.

| Superman1243 a răspuns:

Fast and Furious, Transformers, Mission Impossible, Pirates of the Caribbean, X-Men, Harry Potter, The Lord of the Rings, Hobbit.

| RoBByi96 a răspuns:

Incearca The Dark Knight Trilogy, cea mai buna serie din punctul meu de vedere