| anonim_4396 a întrebat:

Charlie Sheen a fost concediat din "Two and a half men" straight face. Cum Dumnezeu ar putea sa faca cineva asa ceva? Evident fara el nu va mai fi niciun serial... ce parere aveti? sad

Răspuns Câştigător
| LenaCresida a răspuns:

Hey! Eu ma uitam in fiecare seara la FRIENDS. Dar dupa cum poate stii, s-a terminat! crying Dar acum urmaresc si "Two and a half men". Imi place foarte mult! Nu stiam ca Charlie SHEEN a fost concediat! Pot spune ca fara el serialul ar fi urat, plictisitor, neamuzant. Serialul este foarte bun. Ma uit in fiecare zi. Daca e adevarat ce spui, nu ma mai uit! crying no talking

4 răspunsuri:
| RzzV a răspuns:

Charlie Sheen facea tot serialul "Two and a half man". Fara el serialul nu va mai avea acelasi farmec.
Din cate am inteles ei vor sa aduca un nou actor in locul lui.

| Oiţăă a răspuns:

Pe Vplay poti sa te uiti!
trebuie sa-ti faci un cont si. voilabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am plictisit la toate filmele lui, avea replici fortate, nu erau jucate cum trebuie si probabil ca a meritat din plin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@fanaticdupatine hai nu fi rau laughing, eu ma refeream strict la serialul asta care evident nu are viitor fara el. Nu esti de acord?sad