| syjey a întrebat:

Ce parere aveti de inlocuirea lui Charlie Sheen cu Aston kutcher in Two and half a man

5 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Ashton Kutcher declara undeva ca niciodata n-a primit mai multe felicitari, s-a bucurat pentru distribuirea in rol ca si cum ar fi castigat la loterie dar el este mult prea cuminte, are tipologia aia de ingenuu...nu vad cum ar putea merge la fel filmarile.
Glumele lui Charlie si ideile cu care intervenea el in scenariu faceau toti banii.

| Freaky a răspuns:

O mare prostie! Nineni nu e mai potrivit ca Charlie, decat Charlie! no talking

| thealchemist a răspuns:

CS a exagerat, toate petrecerile lui si ideea de a-si crea propria "familie" din actrite porno au dus la un deznodamint firesc. pacat de talentul lui, dar la cite scandaluri a provocat trebuia sa plateasca cumva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa vad un episod intai ca sa imi pot da cu parerea. Charlie Sheen era piesa de rezistenta a serialului, ma indoiesc ca Ashton se va ridica la nivelul lui, dar cine stie, poate va fi o surpriza placuta.