| iowa a întrebat:

De ce Charlie Sheen nu mai este in sezonul 9 la two and a half men?

9 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Motivele sunt evidente: abuzul de droguri și alcool, arestări frecvente, insulte aduse producătorilor și colegilor, dificultate în a reține replicile etc.
Oficial, în momentul în care a fost concediat, compania specializată în producerea filmelor („Warner Bros.") a declarat: „Clientul dumneavoastră a fost implicat într-un comportament distructiv şi periculos. Pare a fi foarte bolnav."
Numai bine!

| JiHyun a răspuns:

A fost dat afara din serialsad

| Castorul a răspuns:

Pentru ca s-a certat urat de tot cu producatorii serialului si a fost concediat. (sau si-a dat el demisia, nu mai stiu sigur)

| Cosmotel a răspuns:

Primea in jur de 2mil $ pe episod si el cerea 3 mil laughing
asa ca.

| iowa explică (pentru Cosmotel):

Pe episod?

| Cosmotel a răspuns (pentru iowa):

Da.'In 2010, Sheen was the highest paid actor on television, earning US$1.8 million per episode of Two and a Half Men.'

bine, la chestia asta se mai adauga si faptul ca se droga, consuma alcool, era foarte des arestat si cate si mai cate.

| iowa explică (pentru Cosmotel):

Oare o sa se mai intoarca?sad

| Cosmotel a răspuns (pentru iowa):

Nu se mai intoarce. cred ca i-au prelungit contractul lui ashton kutcher.

| Adutza_2591 a răspuns:

A fast dat afara din cauza alcolului