| FanBack0 a întrebat:

Chiar exista Titanic2? Am gasit un trailer si nu stiu daca e adevarahttp://www.cinemagia.ro/trailer/titanic-ii-5375/ ce credeti exista?

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Da, filmul există.
Chiar dacă are același nume ca și cel al legandarului vas, „Titanic II" nu are absolut nici o legătură cu filmul al cărui protagoniști sunt Kate Winslet și Leonardo DiCaprio.
Numai bine!

| April27 a răspuns:

Sigur

| Elena898989 a răspuns:

Este dar nu recomand să îl vizionezi, este o pierdere de timp(aceeaşi poveste dar cu alţi actori). Anul acesta se lansează şi Titanic 3D (cel cu Leonardo Dicaprio şi Kate Winslet), însă nu se ştie dacă va fi disponibil în România.

| Andreea12315 a răspuns (pentru Elena898989):

Filmul Titanic 3D este disponibil si in Romania. Eu una l-am vazut la cinema Odeon, In Polus Center Cluj. happy