| Kekokll a întrebat:

Chiar va exista seria Dragon Ball AF sau este doar o minciuna?

Răspuns Câştigător
| teenwolf2014 a răspuns:

Dragon Ball AF este doar o nascocire facuta de fanii dragon ball z! Iar Dragon Ball GT nu este facut de creatorul original al Dragon Ball si Dragon Ball Z, dar trebuie sa iasa un nou movie Dragon Ball z Battle of Gods, el este iesit deja in japonia dar trebuie licentiat si mai dureaza.Am aflat pe facebook ca s-ar putea sa iasa pana in octombrie anul asta!

2 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

A fost gluma de 1 aprilie 1997. AF inseamna April Fool. A fost un... cum se zice... a, da - un gag! Proasta gluma, nu?

| casablanca40 a răspuns:

Dragon Ball AF este o serie manga fanmade.