| musicfan a întrebat:

Ciao, spuneti-mi si mie, in filmul "iubire si onoare" ce o sa se intample cu Amir, pe cine o sa aleaga? Cu Ilinca?
povestiti-mi cat mai mult, si spuneti ce se intampla si cu Carmen, se casatoreste cu Amir?
Funda:X

Răspuns Câştigător
| CrissCC a răspuns:

Pai din ce am inteles eu din promo, se pare ca Amir o sa fie o vreme cu Carmen intrand in gasca lor si incepe sa bea foarte mult, iar Ilinca va naste copilul si ea de asemenea va fi cu Ovidiu, de care baietelul Ilincai crede ca el e tatal lui. Celor doi nu le merge foarte bine, se tot cearta, avand in vedere ca Ilinca se gandeste in continuare la Amir, intr-un final ea se intereseaza cum o mai duce si daca este bine Amir, atunci afla si ea ca a devenit un alcoolist si ca nu e tocmai bine si decide sa mearga la el in tara lui.Asta am inteles eu:dbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Asta vei vedea la tv in urmatorul sezon, inca nu a arata nimic in afara de micile secvente.

| treipuncte a răspuns:

Nu ma uit ...la aceasta telenovela

| AdriannaAdry a răspuns:

Daca as fi regizoru ti-as spune dar din pacate nu sunt urmareste in continuare si o sa afli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dsfdsff