| Aryutzza7 a întrebat:

Pentru cei care va uitati la Iubire Si Onoare love struck. Ce parere aveti despre Ilinca? Amir? Noor? Husein? Rania? Samira? Aziz? Sarifa? Carmen? Serghei? Sarpe?

Răspuns Câştigător
| Anca_6108 a răspuns:

Poi eu urmaresc. E un film super reusi.
Ilinca:E o fata buna. Mie imi place de ea
Amir:E super indragostit de Ilinca si cred ca ar fi trebuit sa renunte la familia lui si sa fie cu Ilinca de la bun inceput.
Noor:E o fatita care respecta regulile.
Husein:E un om care isi judeca familia doar ca sa fie privit bine de cei din tara lui.nu e bine ceea ce face.Sh el e constient de asta si are un suflet bun
Rania:E o femeie care nu poate trai fara fiica ei. E un exemplu de mama perfecta(parerea mea)
Samira:E frumoasa dar rolul ei e unul putin negativ dar joaca foarte bine, e o actrita buna!
Aziz:Mie una imi plk mult de el.Sau imi placea daca moare.Nu se stie. E amuzant!
Sarifa:Ea ma distreaza. E o femeie rea(adica rolul ei)
Carmen:Nu-mi plk de ea, dar joaca super.
Serghei sh Sarpe:imi place de ei.Sunt genul de adolescenti care stiu sa-si faca viata
funda?:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face mai erau multi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Aryutzza7,straight face Daca ati inceput sa va uitati la telenovele de la varsta asta, e grav.
Si doi la mana, tu nu-mi zici mie 'mars' ca te zbor happy

| Aryutzza7 explică:

Marș tu.