| anonim_4396 a întrebat:

Cind apare Taken 2 in calitate buna, si daca a aparut deja puteti sa-mi dati linkul

Răspuns Câştigător
| Betty a răspuns:

Astepti sa se termine reclama si... vizionare placuta! :x
http://fastupload.rol.ro/video/9b3ca688397321b56466330436b1ca30.html

| anonim_4396 explică (pentru Betty):

Multumesc mult de link, dar as vrea sa te intreb pe saitul care mi l-ai dat pot sa vizionez si alte filme sau nu? pentru ca e foarte bun, calitatea exdraordinara

6 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

Sigur love struck site-ul este 990. ro ai de toate: seriale, filme pana si desene animate laughing singurul inconvenient este ca are cam multe reclame insa de obicei calitatea filmului compenseaza laughing

| Blondtuzuuumk41 a răspuns:

Hey...Taken 2. te referi la filmul acela cu puscariasu'l Boyka care participa la luptele acelea din penitenticiare..sau?big grin