| vladlove123 a întrebat:

dati-mi si mie multe melodii noi care au aparut si daca puteti sa imi dati si linkul de download. SA nu fie populara si rock, sa fie melodii care se dau la radio zu, 21, etc. Dau funda

Răspuns Câştigător
| NARUTOSHIPUDENROMANIA a răspuns:

Daca vrei melodii poti sa le ei direct de pe youtube...
Prieteni imi recomada acest site vid to mp3
Pentru a lua o melodie dai share ii ei linkul si il bagi acolo in casuta aia de la home si dai checking si apoi download(sant mai multe etape deci dai de mai multe ori download cand iti cere) funda?

1 răspuns:
| anne666 a răspuns:

Găsești piese cancer peste tot. La TV pe YouTube și mai ales la radio. Întrebarea e stupida.