| MyPassion a întrebat:

Cine a castigat la Romanii au talent, ca nu m-am uitat aseara big grin va rog mult spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Cristian gog, mentalistul, frate a fost super, a venit de acasa cu o valiza si a pus pe cei din juriu sa ghiceasca ce e in valiza si dupa pe niste foi au aparut raspunsurile lor si si'a oprit si inima.

14 răspunsuri:
| InGERfaraNOr a răspuns:

Pe primul loc a fost Cristian Gog, pe locul 2 a fost cel care dansa ca un robot iar pe locul trei a fost ala care completa cubul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristian Gog da ca vrei sa vezi filmuletul cu el http://www.youtube.com/watch?v=o3Ktw2hydBQ Cristian Gog - Castigatorul Finalei Romanii au Talent 2012 - 11.05. 2012

Răspuns utilizator avertizat
| Peter28 a răspuns:

Cristian Gog, mentalistul ala care a rupt lingura la preselectii

| わたなべ久美子 a răspuns:

Unu cu magia, Cristian Gog, a reusit sa isi opreasaca inima.

| Sorinacio a răspuns:

Singur si unicul Cristian Gog!

| didicriss a răspuns:

Cristian gog! funda?

| DezdemonaM a răspuns:

A castigat Cristian Gog, cel care si-a oprit inima sa mai bata...

| Pisi126 a răspuns:

Cristian Gog

| Pisi126 a răspuns:

Locul 3:Cristian Leana(cel cu cuburile)
Locul 2:Mihai Petrache(cel care danseaza ca robotul)
Locul 1:Cristian Gog(mentalistul)

| Gwin a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=romaniiautalent.protv.ro
◘_◘