| andrey843 a întrebat:

Cine a fost eliminat duminica seara la xfactor si cu cine a fost la duel?

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Trupa Duo Voice a parasit, duminica, X Factor, la finalul galei live cu numarul sase. Grupul salvat de cei doi jurati Adi Sina si Mihai Morar a fost T&L. Desi si-a propus sa nu planga, inca de cand a aflat ca doua dintre trupele pregatite de ea au ajuns la duel, Paula Seling, mentorul Elenei si al lui Marcus, a varsat cateva lacrimi in momentul in care cei doi au parasit scena.

Cititi mai mult: http://www.enational.ro/......0084.html/
enational.ro

3 răspunsuri:
| AleAnyo a răspuns:

La duel au intrat Duo Voice si T&L, iar la Duo Voice le-a bagat alta melodie din gresealalaughing Apoi le-au pus-o pe aia corecta, si pana la urma, au castigat T&L duelul, dar Paula le-a zis alora din Duo Voice ca vrea sa vina sa cante cu ea la un concert astazi. Dragut din partea ei. Si a inceput sa planga.

| Tudyss a răspuns:

O luat foc studiou si so anulat emisiunea

| dinamovistu99 a răspuns:

T&L si dou voice la duel si a iesit dou voice happy