| Razvy9931 a întrebat:

Cine a gasit filmul "Hummingbird" cu subtitrare in romana online?(link plz)

Răspuns Câştigător
| romy45 a răspuns:

A aparut si subtitrarea si claritate buna. L-am vazut aici: http://eurotube.do.am/....../1-1-0-341

| Razvy9931 explică (pentru romy45):

L-am fazut inainte sa iti vad comentariul [adica acum laughing ], dar e cel mai bun raspuns. Funda!

3 răspunsuri:
| DeadSmileNow a răspuns:

Filmul este nou deci nu prea cred ca il vei gasi acum subtitrat. Am cautat si eu si l-am gasit dar nu e subtitrat, dar daca apare te tinem la curentwinking.

| Bazoi_Andrei_1999 a răspuns:

Scrii filmul online Hummingbird subtitrat in romana