| Static a întrebat:

Cine a inteles filmul aparut acum in 2011 Black Swan, eu una nu prea l-am inteles, faaza cu tabloul ce privea, cred ca mama fetei aceleia care era balerina ascundea ceva. Si nu pricep ce a declansat transformarea fetei intr-o lebada neagra? _.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fata avea o problema psihica, datorata controlului strict impus de mama ei. Si fiindca visul ei cel mare era sa joaca lebada principala, in nebunia ei, a jucat rolul absolut perfect, inclusiv moartea.