| SirbuMariaAlexandra a întrebat:

Cine a urmarit toate sezoanele Violetta de pana acum? Daca le-ati urmarit imi puteti spune cat timp Vio si Diego vor fi impreuna, si cat timp vor fi Leon si Lara impreuna?(in episoade)
Si imi puteti spune cand si cum se vor desparti cuplurile de mai sus si cand se impaca Vio cu Leon.
Cat timp vor fi Federico si Ludmina impreuna?

Răspuns Câştigător
| Ciocolina a răspuns:

Vio si Diego vor fi impreuna pana in ep. 76-77 cand afla Vio de pactul cu Ludmi. Leon se desparte de Lara intre ep. 60-70, iar Vio si Leon se impaca in ultimele doua episoade(79 si 80). La finalul show-ului de sfarsit de an, Leon o saruta pe Vio pe scena, iar dupa 3 secunde se termina sezonul 2.
http://www.youtube.com/watch?v=7fJrG2-eQCA
Cat despre Ludmi si Fede, nu stiu in ce episod se cupleaza, dar stiu ca Lena, Maxi si Marco fac un plan pentru a-i cupla. Atunci cand Fede afla de la Franceska despre pactul dintre Diego si Ludmi(prin episodul 78) se desparte de ea, dar si Ludmi a inceput sa tina la el, asa ca sufereau amandoi.

2 răspunsuri:
| deny1230 a răspuns:

Diego si Vio pana in episodul 75, atunci afla Vio despre planul lui Diego si Ludmila. Leon si Lara pana in ep 71, iar Leon si Vio vor deveni din nou iubiti din ep 78.

| kristalinu a răspuns:

Sincer nu pot sa-ti spun dar si eu mi-am pus intrebarea asta