| diana1211 a întrebat:

Intrebari pentru cei care se uita la Violetta de pe Disney Channel!
1. Ce cuplu preferati dintre Tometta(Tomas si Violetta) si Leonetta(Leon si Violetta)?
2. Vreti ca Maxy si Naty sa fie impreuna? Dar Camila si Broadway?
3. Din sezonul 2 pe cine preferati? Diego sau Leon?
4. Lara sau Violetta?
5. Pentru cei care au vazut mai mult din sezonul 2 credeti ca Federico si Ludmila se potrivesc?
Raspunsurile mele ar fi:
1. Leonetta
2. Maxy si Naty si Camila si Broadway ar trebui sa fie impreuna!
3. Leon
4. Violetta
5. Eu cred ca Fede si Ludmila chiar se potrivesc.
Care e parerea voastra?

8 răspunsuri:
| inconscient a răspuns:

1. Leonetta
2. Perfect de acord cu tine.
3. Leon, clar.
4. Violetta.
5. Sunt adorabili!

| printesa00 a răspuns:

Tometta

| printesa00 a răspuns:

Tometta,Da la ambele, Diego, Violetta, Da innebunit de mult.

| ElleElenaElle a răspuns:

1.Leonetta
2.DA la ambele intrebari
3. Leon
4.Violetta
5.Da foarte mult.

| Ciocolina a răspuns:

1. LEONETTA este invincibil(vocile celor doi se potrivesc de minune).
2. Cele doua cupluri pe care le-ai mentionat chiar merita sa existe si cjiar asa va fi.
3. LEON este mult mai FRUMOS, BUN, FERMECATOR si are o voce si un zambet mult mai ATRAGATOR, CALD, DULCE decat DIEGO. In plus, Leon este de ZECE ori mai indragostit de Vio, cjiar daca uneori uita de asta. Eu votez cu Leon
4. VIOLETTA este mai frumoasa si are o voce de ZECE ori mai plina, bogata, calda, dulce decat LARA. Totusi, Lara nu este chiar atat de rea, in afara de faptul ca este putin grasa, dar este corecta si sincera, dar votez cu Vio.
5. Ei doi chiar merita sa fie un cuplu. Fede si Ludmi chiar vor fi impreuna, dar Fede se desparte de ea sin cauza lui Diego, iar de aici este o alta poveste. Daca vrei, iti pot scrie un mesaj care cuprinde episoadele 70-80, doar sa-mi spui. Amandoi sunt carismatici si au niste voci care se completeaza. Desi sunt foarte diferiti si de parti opuse, Vio foarte buna prietena cu Fede(se intelege cu el mai bine decat cu Leon in perioada cand acesta este cu Lara), iar Ludmi are un cu care sa o distruga, au sanse sa continue o relatie.

| Ciocolina a răspuns (pentru Ciocolina):

Am uitat sa spun ca stiu ce spun atunci cand ma refer la vocile lor si la muzica deoarece sunt o buna muziciana.

| crissc2014 a răspuns:

1.Leonetta
2.Amandoua
3.Leon
4.Violetta
5.Da.

| Anonim20000000000 a răspuns:

LeonettaQuiero ai mare dreptate! Leon si Vio formeaza cel mai dragut cuplu!