| anonim_4396 a întrebat:

Cine a vazut Earthlings? Ce parere aveti despre documentar si cu ce v-a schimbat?(Pe mine m-a schimbat mult)

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Vazut, realistic, americanesc, nu m-a schimbat deloc. Oricum vita nu maninc decit extrem de rar, porc la fel de rar, iar de la pui maninc doar ficat si piept. La cum sint exploatati oamenii la majoritatea locurilor de munca de oriunde, sa te astepti ca animalele pe care le consumi ca hrana sa creasca in puf e o naivitate extrema...