| AudImagini a întrebat:

Ce parere aveti despre Earthlings?

P. S.: Eu cred ca am plans o gramada...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Ce fraier plange asa repede?

| mixing101 a răspuns:

Mmh chiar e trist. sad ...si ei chiar spn adevarul despre lume, pamint, animale (".)