| neagu1233 a întrebat:

Cine a văzut filmul,, Exorcistul"? Imi puteti da o parere despre el si sa imi spuneti mai detaliat despre ce este vorba? Are 3 parti?

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Chiar 5 sau 6. s-a facut si un serial pe tema aceasta din 2016-2018 (nu l-am vazut) The Exorcism of Emily Rose (2005) actiunea se petrece dinaintea la primul (ai putea spune ca acesta este un prequel). depre ce crezi ca poate fi vorba? Diavolul intra in persoane pe care le posedeaza si vine un preot sa il exorcizeze. (scoate dracii din el) : )
Nu iti povestesc filmul, pentru ca nu va mai avea nici un farmec cand il urmaresti. intelegi ce vreau sa spun...

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Oare despre ce poate fi vorba laughing?
Seria de filme:
The Exorcist (1973)
Exorcist II: The Heretic (1977)
The Exorcist III (1990)
Exorcist: The Beginning (2004)
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005)
Serialul: The Exorcist (2016-2018)
Pe langa astea sunt o multime de filme pe subiectul asta.