| Dreamt a întrebat:

Hei happy! A vazut cineva filmul "The Possession"? Daca da, ce parere aveti si daca puteti sa-mi spuneti in mare despre ce e vorba. Eu am vazut trailer-ul si mi s-a parut foarte scary. Fundawinking!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| natearchibald a răspuns:

Nu stiu pe unde l-ati vazut voi, deoarece apare prin august.

| Sebyyyyyyyyyy a răspuns (pentru natearchibald):

E aparut tongue cumparal de pe netwinking

| natearchibald a răspuns (pentru Sebyyyyyyyyyy):

Vai de noi!
Ai dat descrierea filmului "Possession", din 2009 http://www.imdb.com/title/tt0368563/. Filmul la care se refera autorul intrebarii apare in august. "Fata posedata care are un om in burta", pe ce planeta traiesti, tinere?

| Sebyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu! smug Chiar daca e horror e SUPER TARE ::X:X:X:X:X:X:Xe despre o fata posedata care are un om in burta etc... e scary big grin ti-l recomand

| Sebyyyyyyyyyy a răspuns:

In El E Vorba despre : Jess si Ryan sunt un cuplu fericit ce tocmai a implinit un an de casatorie. Fericirea lor nu este insa totala, pentru ca impreuna cu ei locuieste de o vreme si Roman, fratele lui Ryan, o persoana dificila cu numeroase antecedente penale.
In urma unui terific accident de masina, viata lui Jess se transforma intr-un haos complet. Amandoi fratii ajung in coma, cu putine sanse de recuperare. Dupa un vreme insa, Roman se trezeste din coma, dar insista ca este de fapt Ryan si amintirile sale par sa fie intr-adevar cele ale sotului lui Jess.
Cuprinsa de indoieli, Jess incearca sa isi dea seama daca intr-adevar este posibil ca spiritul sotului ei iubit sa se fi intors la ea in corpul fratelui lui sau poate ceva mult mai sinstru se intampla cu Roman.