| Empower a întrebat:

Cine a vazut filmul unfriended? Sunt singura si m-as uita la filmul asta. E prea de groaza sau e ok? Imi puteti spune cum vi s-a parul filmul? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mikkey a răspuns:

Buna!

Eu m-am uitat cam acum o saptamana la el. E ok, eu de obicei bag capul in perna la filme de groaza, dar asta n-a fost cine stie ce. Poti sa te uiti si singura la el happy
Filmul. E interesant happy Imi place cum ei chiar cred ca pot sa scape asa usor. Nu vreau sa-ti stric surpriza, uita-te si vei afla happy Mie chiar mi-a placut.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

L-am vazut si mi-a placut mult. E un alt mod de a-ti provoca groaza, efectiv nu face nimic, sunete nimic si totusi reuseste sa te sperie. Eu zic sa te uiti la el, poti sa o faci si singura.

| Sn4k3 a răspuns:

Merita vizionat. Nu e asa de groaza.

| Empower explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri!