| Fetitsa123 a întrebat:

Cine a vazut filmul Twilight? E super filmul? Mas uita si eu dar sper sa nu fie prea de groaza.

Răspuns Câştigător
| AlinnutSsa a răspuns:

Buna!
Eu l-am vazut si pot spune ca sunt obsedata de el. Nu este de groaza stai calm. Asa credeam si eu la inceput.Pana mi-am luat inima in diniti si m-am uitat. Povestea este mai mult romantica nu horror. Cum o fata pe nume Bella se indragoseste de un tip "ciudat" de la scoala pe nume Edward. Apoi afla ca este vampir dar este prea tarziu deoarece ea il iubeste prea mult ca sa ii mai fie teama de el. Poti cauta pe cinemagia/cinemarx "Twilight" si vezi poze, trailer si actori.
The Twilight Saga este o mini serie de filme ce se continua una pe celalalta.
Twilight [1. - 2008]
New Moon [2.-2009]
Eclipse [3-2010]
Breaking Dawn partea 1 [4. 2011]
Breaking Dawn partea 2 [4. 2012]
Sunt si carti dupa filmele Saga Amurg. Le recomand!
Succes! si vizionare placuta!

11 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna! Nu l-am vazut chiar personal ca sa zic asa, dar m-am interesat de el si am inteles ca e povestea unei fete, Bella si a unui baiat pe nume eduard el si familia lui sunt vampiri.
Filmul e cat de cat de groaza, iti dai si tu seama... din moment ce e vorba de vampiri, dar este tare, captivant!

| AlinnutSsa a răspuns:

Multumesc pentru fundita.
Si? Te-ai uitat la el? Iti place?

| Fetitsa123 explică (pentru AlinnutSsa):

O sa m uit maine la o prietena abiastept

| wforweirdo a răspuns:

Da, l-am vazut atunci cand a aparut, acum cativa ani. Mi s-a parut (si inca mi se pare) naspa.

| MrRava13 a răspuns:

Nu e de groaza stai linistit(a)...Macar horror de era ca in rest a fost slabut..Parerea mea e ca filmul e o prostie.

| Byebye14 a răspuns:

Mie nu prea mi-a placut, dar poti sa te uiti, nu e de groaza.
Vampirii din twilight nu beau sange de om, nu omoara oamenii si nu se dau secvente cu sange, asa cum se dau in the vampire diaries.

| Larisuk128 a răspuns:

Nu este un film de groaza. E mai mult romantic. Eu am vazut toate cele 4 episoade si mi a placut mult. E vorba deaspre intalnirea unei fete pe nume Bella cu un baiat pe nume Edward care este de fapt un vampir.

| dorykutza a răspuns:

Ii super! Grozav! Incitant! Mie mi-a plecut si nu mii s-a parut deloc de groaza!
Uita-te si tu k nu o sa-ti para rau deloc!

| dorykutza a răspuns:

Sper sa-ti placa!

| RobbiHH a răspuns:

L'am vazut eu este o poveste de dragoste a unei fete pe nume bella si un baiat pe nume eduard el si familia lui sunt vampiri. dar nu omoara oamenii doar mananca animale. dar fata aia bella are si un prieten pe nume jacob care este varcolac. ce sa spun filmul e beton rau nu este de groaza si nu te sperii de loc la el. sunt 4 parti prima pare, a doua, a treia, si partea a patra care o aparut acum recent (Breakin down)sper ca ti-am fost de folos. funda?

| igghi a răspuns:

Depinde la care din filme vrei sa te uiti