| kentauros a întrebat:

Cine a vazut Inglourious Basterds imi poate explica va rog ultima scena? de ce s-a predat colonelul hans landa atunci cand il avea prizonier pe aldo raine? chiar nu am inteles...

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

laughing Nu s-a predat, daca ai observat.el mereu a fost genul glumet, rau si viclean, a facut o intelegere cu "generalul" din OSS si de aceea a jucat acel teatru cum ca s-ar fi predat, credea ca daca a facut o intelegere cu generalul totul este pus la punct si Aldo nu i-ar fi facut nimic si si-ar fi respectat intelegerea, dar.a facut o mare greseala.

16 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

L-am descarcat, dar inca nu am apucat sa-l vad, dupa ce o sa-l vad o sa-ti explic eu, bineinteles daca nu o face cineva inaintea mea.

| rutanklan a răspuns (pentru Reek54):

Uite aici devotament cat devotament happy.

| kentauros explică:

Multumesc reek iti astept raspunsul happy vizionare placuta laughing

| Reek54 a răspuns (pentru kentauros):

Nu gasesc subtritare buna pentru el, am varianta hd 720p.

| kentauros explică:

Si eu am avut aceeasi problema laughing dar am luat de pe flst o varianta 1.9gb care a fost f buna happy

| Reek54 a răspuns (pentru kentauros):

Invata sa dai reply daca vrei sa-ti raspund, ca am uitat de intrebarea ta, daca imi dadeai replica imi aparea si mie, asa de unde sa stiu ca ai raspuns...o sa caut si eu acea varianta, voiam hd, dar...ma rog

| kentauros explică (pentru Reek54):

Ok mersi...eu credeam ca deja l-ai vazut big grin

| kentauros explică (pentru Reek54):

Te-ai mai uitat?

| Reek54 a răspuns (pentru kentauros):

Numai de filme nu am avut eu timp in ultima vreme, si am vreo 35 de filme in pc care asteapta sa fie vizionate, dar na...ca sa-mi arat "devotamentul" laughing o sa-l descarc si il vizionez pe ala primul. big grin

| kentauros explică (pentru Reek54):

A trecut o luna...hee hee

| Reek54 a răspuns (pentru kentauros):

Dar tu de care vorbesti, de cel vechi? (1978) sau de cel din 2009?

| Reek54 a răspuns (pentru kentauros):

Asa, pai si unde spui tu ca ai gasit pe fl o varianta subtritata?, ca eu nu am gasit nimic!

| kentauros explică (pentru Reek54):

Ti-am trimis un mesaj cu adresa

| kentauros explică (pentru Reek54):

In sfarsit laughing mersi
e si diseara pe cinemax laughing

| Reek54 a răspuns (pentru kentauros):

laughing De as fi stiut nu il mai descarcam big grin.

| Reek54 a răspuns (pentru kentauros):

laughing Nu s-a predat, daca ai observat.el mereu a fost genul glumet, rau si viclean, a facut o intelegere cu "generalul" din OSS si de aceea a jucat acel teatru cum ca s-ar fi predat, credea ca daca a facut o intelegere cu generalul totul este pus la punct si Aldo nu i-ar fi facut nimic si si-ar fi respectat intelegerea, dar.a facut o mare greseala.