| RhoddyS a întrebat:

Cine a vazut Titanic ieri seara? Cum vi s-a parut? Ati plans? Eu da... e a zecea mia oara cand l-am vazut si tot mi-a venit sa plang...crying mi-a luat vreo ora sa ma opresc din plans! Care parte vi se pare cea mai induiosatoare? Funda la cel mai bun com si voturi la celelalte.

Răspuns Câştigător
| odudăcoaptă a răspuns:

Mi-a curs o lacrima...atatia oameni au murit din egoismul celorlalti. a fost frumos. l-am vazut de multe ori si tot mi se pare frumos

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Am plans cand a murit el sad

| Deyutza a răspuns:

Daaa l-am vazut! Soperb film! Miraculoasa impresia mea! deja ma treceau fiorii, pacat ca a tzinut doar 4 ore laughing

| alexutza697595 a răspuns:

Am plans atunci cand a sarit ea din barca si i-a spus : Daca sari tu sar si eu. love struck

| Deny93 a răspuns:

Eu am vaz titanic alaltaseara pe pc, sh aseara la tv, insa am plans de atatea ori de cate l-am vaz... cea mai induiosatoare parte? pai ar fi cand jack moare. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la cel de aseara : cand ea voia sa se arunce de la bord si el a ajutat-o sa nu o faca si. Mi-a parut rau de partea de la sfarsit in care Rose era batrana si pana la urma a aratat [ oceanului ] ca ea avea colierul, si l-a aruncat [ in urma amintirilor ].