| deya100 a întrebat:

Cine are mai multe informatii despre noul serial de la Disney Channel Violetta? big grin Mi se pare interesant!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| adela453 a răspuns:

Pai Violetta este o fata a carei mama a murit iar tatal ei este foarte protector. Tatal ei are acum o iubita si ea are un frate si au ramas fara bani asa ca ea incearca sa se casatoreasca cu el cat mai repede pentru ca el are bani. Matusa Violettei a aflat unde este nepoata ei asa ca se da drept guvernanta pentru a fii mai aproape de Violetta. In fine pe astea le stii deci nu mai dau asa de multe amanunte despre inceput. Violetta ca sa il uite pe Tomas incearca sa se apropie de Leon. Pentru o scurta perioada va fi cu Leon dar sentimentele pentru Tomas sunt prea puternice asa ca va trebui sa aleaga intre ei doi. Francesca dandu-si seama ca nu are nici o sansa cu Tomas va renunta. Pana la urma si Ludmila renunta dar cu greu. Violetta ramane cu Tomas. Angie va fi cu Herman pana la urma desi Pablo incearca sa o cucereasca. Nu am dat amanunte despre toti pentru ca pana acum stii pentru ca a fost difuzat.

5 răspunsuri:
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Pai din cate m-am uitat eu pe yt, este un serial spaniol. Despre o fata mai ciudatica, tocilara care are o voce ft frumoasa. Si intra intr-un fel de duel cu cea mai tare tipa din scoala. Si de atunci isi schimba look-ul etc. Si trece printr-o gramada de probleme cu baiatul pe care il place. Atata am inteles din el pentru ca nu e tradus.

| GGUESS a răspuns:

E un serial interesant, am inceput si eu sal privest! im placeee

| xpertul a răspuns:

Eu l-am vazut in Spania pe disnney chanel acolo bine ca nu intelegeam mai nimic era de stul de misto ceva gen hanna montana oricum acolo erau multe alte seriale in plus decat la noi si erau numai sezoane noi.ca de exemplu bafta cearlii am vazut episodul cu nasterea lui emmy e un baiat si i vor pune numele toby.

| gabriela02 a răspuns (pentru xpertul):

Buna xpertul! ai putea sa-mi dai si mie siteul care la-i vazut tu?

| xpertul a răspuns (pentru gabriela02):

Pai l-am vazut la tv pe disney chanel.