| cristeaflaviurafael a întrebat:

Nu stiti as putea gasi in Zalau ceva revista disney chanel sau cu noul serial Violetta?

Răspuns Câştigător
| RebelaDeLaRadio a răspuns:

Ba da, desigur, du-te l-a un chiosc de pe centru si cere noua rezista Violetta oficial....Iti garantez ca a aparut!
Poti cumpara carte a cu primele 20 de episoade (povestirea lor)
Iar din 31 iulie aoaer JURNALUL VIOLETTA un jurnal exact ca al Violettei eu am revista si cartea, astemt sa imi iau si Jurnalul

happy Funda

5 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Zalăul e un oraş mare, fiind municipiul de reşedinţă al Sălajului. Mai mult ca sigur vei găsi prima revistă, dar de cea cu Violetta nu am auzit.

Răspuns utilizator avertizat
| violetainromana a răspuns:

Buna,nu existau chestii cu Violetta, dar exista! Revistele cu Violetta, romanele cu violetta[sunt doua, vor mai aparea in 15 septembrie si 15 octombrie], revista cu 10 postere xxl cu Violetta si jurnalul cu Violetta!

Preturi:

reviste:6 lei/bucata

romane:10, 99 lei/bucata

10 postere:13 lei/intreg

jurnal:20 lei/intreg

Sper ca te-am ajutat! Funda?