| skirlex a întrebat:

Cine credeti ca iese regele junglei?

16 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Se pare că a ieşit Morăşanul, oricum nu a fost cine ştie ce "show".

| FrateleAndrei a răspuns (pentru Evolution):

Dorian a iesit nu Morosanu!

| Evolution a răspuns (pentru FrateleAndrei):

Am zis că a ieşit Morăşanul cu sensul că Morăşanul este regele junglei, genius.

| FrateleAndrei a răspuns (pentru Evolution):

Aaaaaaa! Îmi cer scuze happy

| Evolution a răspuns (pentru FrateleAndrei):

Nu ai de ce, m-am exprimat eu greşit big grin

| RobertMoon a răspuns:

Eu sper sa iasa Morosanu, dar sa nu uitam ca Dorian are contract cu Media Pro de pe vremea cand era la Pariu cu viata, cred ca e aranjat sa iasa Dorian.

| LTAA a răspuns:

Morosanu sau Dorian. Oricum nu prea sunt la curent. Ca regina ar merge Ruby.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea ca Ruby sa iasa regina junglei.

| FrateleAndrei a răspuns:

Cătălin Moroşanu.

| maria14142 a răspuns:

Dorian Popa

| aviii a răspuns:

Dorian,desigur, pentru ca are o multime de fani. As vrea ca Morosanu, dar nu prea ar atat de multi fani ca Dorian. Nici Ruby nu e o surpriza, deoarece, la fel ca Dorian are o multime de fani, fiind cantaret. big grin

| laurthelegend a răspuns:

Țacă a iesit morosanu

| HelloWorld00 a răspuns:

Tarzan laughing))

| Georgeeeee a răspuns:

As vrea Morosanu dar cele mai mari sanse le are Dorian

| fatpookie a răspuns:

Morosanu e cel mai barbat de acolo, Rugby e femeie si in realitate nu ar face mare lucru, Dorian pachet de muschi fals.Toate emisiunile din Romania sunt aranjate si probabil va iesi Dorian.Dar vad ca mare parte il sustin pe Morosanu, dar nu conteaza parerea noastra

| smecherudecartier a răspuns:

Dorian as vrea dar o sa iasă moroșani sigur e celebru cu lăsa CUCU'N pace melodia populara care o sa o lanseze Ruby