| BadPikaPika a întrebat:

Cine credeti ca v-a castiga concursul "Sunt celebru,scoate-ma de aici"? Eu zic ca ar castiga Dorian, voi?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca asta vrei tu. Oricum, este cea mai tampita emisiune, dupa Maruta.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

M-am uitat si eu o data la emisiunea aia. Asta pentru ca aveam musafiri, si nu stiu de ce au avut stralucita idee sa aprinda televizorul pe protv, dar fix pe protv( sau pe antena1, oricum una din astea doua). Si erau acolo niste pampalai. Dintre care doua babe cu pielea flescaita, doi bosorogi la fel de flescaiti, doua fetiscane ce aratau ca dracu nemacheate, doi masculi ce-si incordau muschii pe langa fetiscane si Traistariu. Cica se chinuiau sa supravietuiasca, dar tot ce reuseau sa faca era sa para penibili. Macar daca erau amuzanti. Dar nu, astia sunt niste jigodii care fac o mizerie de emisiune. Dintre toate mizeriile care se dau la tv, asta e cea mai de căcat.
Sper sa nu mai apuce sfarsitul, sper ca cineva sa o inchida pe motiv ca distruge sinapsele neuronale ale societatii cu cretinatatea de care dau dovada.

| Vlach a răspuns:

Eu cred ca, Caalin Morosanu ca este mai solid si sunt in finala probe.

| Vlach a răspuns:

Catalin*