| JeTeLove a întrebat:

Pentru fanii Nora pentru mama. Cine credeti ca va castiga concursul?big grin

Răspuns Câştigător
| medgirl a răspuns:

Credeam ca Diana&Vali, dar vad ca rating-ul lor scade(luind in consideratie ultimele telefoane), insa eu mi-as dori mai mult sa cistige Cristina cu Luci, ei sunt mai naturali...

Tu ce parere ai?

:*

5 răspunsuri:
| JeTeLove explică:

Diana m-a dezagamit mult, inainte imi placea cum se comporta. Dar am inceput sa cred ca dna. Lacramioara a avut dreptate in privinta ei, chiar este o falsa.

| CB4ever a răspuns:

Sper ca Cristina si Lucian, dar e posibil sa castige si Diana cu Valentintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred ca va cistiga cristina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca diana si valentin va castiga concursul

| oanita a răspuns:

Salut cred ca Diana si Vali