| Delisha98 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga "romanii au talent"?

Răspuns Câştigător
| bebesweet a răspuns:

Adrian tutu happy

5 răspunsuri:
| alish a răspuns:

Sincer... eu tin cu cosmin agache. da cele mia multe sanse le are narcis ptc are vocea aia extraordinara... happy chiar daca eu as vrea cu tot sufletul sa castige cosmin. cele mai multe sanse marcis le are

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Tutu adrian...nu numai ca este talentat dar se ia in considerare si situatia in care este:p

| Delisha_4359 a răspuns:

Hei >:p. imi furasi numilii laughing

| JustmeO a răspuns:

Ehh...Adrian Tutu. Destul de talentathappy

| Adutzzza a răspuns:

Eu ma gandesc la adrian tutu si narcis unul dintre ei...adica ar fi mai bine adrian ca are si problema cu familia si chiar are nevoie de banii... oricum ceilalti sau facut auziti si sigur vor fi luati in considerare cu talentele lor