| Ruxi_8811 a întrebat:

Hei, dragii mei! Sunt MARE fan GG (Gossip girl). Ce parere aveti despre serial, despre personaje etc? Sincer, nu am cu vine sa vorbesc despre GG, desi este unul dintre cele mai populare seriale din lume in acest moment. Caut parerile voastre!
X. O. X. O, Gossip Girl

Răspuns Câştigător
| PixieJustMe a răspuns:

Sal si eu iubesc Goosip Girl
Imi place foarte mult transformarea lui Little J adica de la o fata timida a ajuns un disigner cu un stil wild...am ramas fara cuvinte
Imi place la serial ca e in continua miscare intotdeauna vine cu ceva fresh si nou kiss love struck; x; x;
And who am I, that`s a secret that i never tell. You may you love me X.O.X.O. GOOSIP GIRL love strucklove strucklove struck:X:X:X:X laughinghee hee

3 răspunsuri:
| happycolour a răspuns:

Tocmai am vazut ultimul episod aparut din gg azi. Desi l-am urmarit de la inceput nu m-am plictisit niciodata de el, fiindca tot timpul se schimba ceva.M-am obisnuit cu personajele si caracterul lor, am ajuns sa stiu cum vor reactiona. Imi place ca desi faptele lor nu sunt intotdeauna morale, ai ce invata de la serial, asta daca stii sa desparti raul de bine.Si in plus, baietii sunt superbilove struck Totusi, The Vampire Diaries ramane cel mai tare serial:*

| Antonia981 a răspuns:

Tmn...cat imi mai place serialul asta

| Elena_5033 a răspuns:

Deci serialul este superb! I love Chucklove struck laughingdesi ma enerveaza incapatanarea lui cateodata!laughing Personajele fac tot, adica sunt buni toti si joaca extrem de bine:X:X xoxo