| SimonSays281 a întrebat:

Cine e iubita lui itachi uchiha?

Răspuns Câştigător
| CamyAngel a răspuns:

Itachi Uchiha?
Cumva din Naruto?
Daca da...
Nu are iubita, daca te uiti la naruto din cate ai vazut nu prea sunt cupluri...decat ninja ce se potrivesk... orkum itachi nu e genu:X
Sper ca te-am ajutatbig grin
O zi buna:*

4 răspunsuri:
| Bezea a răspuns (pentru Damasc):

Da aprob. Deci mi-a cazut fata cand am vazut asemnea fata.

| EcstasyW a răspuns:

Are iubita.In episodul in care ii explica tobi lui sasuke adevarul spune ca si-a omorat prieteni rudele iubita si parinti dar nu a putut sa il omoare pe fratiorul lui mai mic.Scrie pe google la imagini itachi and ayumi. Ayumi o chema pe iubita lui

| SimonSays281 explică:

CamyAngel am citit mai multe comentarii si am citit ca itachi ar avea o iubita si cica ar fi sora sakurei, dar nu imi amintesc ca sakura sa fi avut vreo sora...dar oricum tot mi-a fost de folos raspunsul tau :d