| Petruţa98 a întrebat:

Cine imi poate da un rezumat de la serialul Gossip girls sau sa imi nareze ce se intmpla? Dau FundaVOT

Răspuns Câştigător
| Ralucutza_6534 a răspuns:

Hey. Serena si Blair erau cele mai bune prietene pana ce Blair a aflat ca Serena s-a culcat cu iubitul ei, Nate, la o petrecere. Cand afla ca Nate e inca indragostit de Serena, Blair se culca cu Chuck, prietenul lui cel mai bun, de care se si indragosteste. Intre timp Serena se indragosteste de Dan, un nou-venit al carui tata fusese cu mama Serenei (rezumatul e scris de mine). Cam asa incepe serialul, dar lucrurile se mai schimba, personajele evolueaza si apar chiar unele noi. Serialul e foarte captivant, plin de triunghiuri amoroase si de intrigi, merita vazut! In toamna incepe sezonul al saselea si din pacate ultimul. Te poti uita gratis pe vplay. Bafta!

5 răspunsuri:
| CosMinUtZuuUu a răspuns:

E ceva gen o telenovela.Nu merita! Din punctul meu de vedere e o porcarie.Parerea meawinkingUita-te la The Vampire Diaries, Pretty Little Liars sau The Secret Circle!

| Ralucutza_6534 a răspuns (pentru CosMinUtZuuUu):

Adevarul este ca Pretty Little Liars e cel mai tarewinking

| Petruţa98 explică (pentru Ralucutza_6534):

Hmm. despre ce este vorba in acest serial?

| Petruţa98 explică (pentru CosMinUtZuuUu):

Despre ce este vorba in Pretty Little Liars?

| CosMinUtZuuUu a răspuns (pentru Petruţa98):

IIn PLL este vorba despre 4 adolescente respectiv Aria, a carei familie se destrama cand mama ei afla ca in urma cu un an sotul ei a inselat-o, Emily, care nu stie ce se petrece cu ea pana in momentul in care trebuie sa le spuna parintilor ei cruntul adevar ca ea este lezbianca, Spencer, care provine dintr-o familie mai bogata si care este cam invizibila in familie deoarece totul se axeaza in jurul surorii ei mai mari, Hanna, o fata cu parintii divortati care e axata mai mereu pe cum arata.Dar aici intervine ceva foarte interesant in povestea lor. Cele 4 erau intr-o gasca iar lidera lor Alison a fost data disparuta. Dupa un an ele incep sa primeasca diferite mesaje de la cineva care se semneaza -A. Fetele cred ca este vorba despre lidera lor care incearca sa le spuna ceva pana cand dupa putin timp lui Alison i se gaseste cadavrul.Si de aici incepe povestea in sine cand fetele sunt oarecum batjocoritede acest A care a omorato pe Alison dupa care tot A ii va omora si iubita lui Emily si incetul cu incetul el vrea sa le omoare pe toate.Ele incearca sa afle despre cine este vorba si de ce vrea sa le omoare.Pe langa ce tiam scris eu aici mai sunt foarte foarte multe lucruri de adaugat.Prea multe ca sa incapa intr-un mesaj.Te sfatuiesc sa te uiti pentru ca merita!winking