| Nicu2110 a întrebat:

Cine imi poate recomanda un film de tipul SF cu ceva spatiu ca interstellar, phrometeus... Am vizionat cele de sus + gravity, skyscraper

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Life 2017.

| faramatania a răspuns:

Eu îți pot recomanda un serial după o nuvelă a lui George R.R. Martin, Nightflyers (un gen de Prometheus (2012).Film mai poți încerca The Martian (2015) sau Life (2017) sau Passengers (2016)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jupiter Ascending (2015)
Seriile de filme Alien(din care face parte şi filmul Phrometeus) şi Predator