| compcris00 a întrebat:

Funda.Am fost la filmele gravity si interstellar la cinematograf in 3d si nu mi-a parut rau deloc.Filmul Martianul merita de vazut,e un film bun, e mai bun chiar ca filmele mentionate mai sus?

2 răspunsuri:
| Veraadelina09 a răspuns:

Sincer eu l-am vazut acasa pe smart full hd, si nu mi se pare asa interesant, ba mai mult la sfarsit aproape ma luase somnul. In nici un caz nu se compara cu Interstellar.

| Veraadelina09 a răspuns:

Iti recomand altceva, daca iti place genul fantastik, un film care eu mi-a ramas in cap. Numere fatale.