| valera_2158 a întrebat:

Cine imi poate spune care este cel mai bun serial

Răspuns Câştigător
| Лєрค a răspuns:

Iubiri secrete

9 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Uite o lista cu ce am urmarit eu:
Criminal minds
Blood ties
Gilmore girls
Supernatural
Beautiful people
LOST
Being Erica
Post Mortem
CSI New York

| DubiDubiDuba a răspuns:

Mie una imi plac serialele Charmed, Ghost Whisperer si One Tree Hill.

| conundrum a răspuns:

Confirm Prison Break.dar incearca mai intai Game of Thrones pentru ca e mai nou si are doar 16 ep

| Robert5678 a răspuns:

Dupa parerea mea, e o intrebare ff aiurea.Pai cum adica cel mai bun serial? Fiecare are gusturile lui, unora le plac serialele de actiune, altora de dragoste. Spune si tu ce preferi...

| CrysisMD a răspuns:

Prison Break- e cel mai bun

| c3dryk22 a răspuns:

Serial.romanesc: baieti buni.sunt 8 episoade, atat.este din 2005.il gasesti si pe youtube.este bun.foarte frumos pentru un film facut in Romania, probabil cel mai taretongue

| vladutz444 a răspuns:

Prison break...e suuper tarebig grin

| iuly_3244 a răspuns:

Culoarea fericirii-national tv

| valera_2158 explică:

Eu prefer seriale cu actori din Romania ceva filme cu alina eremia sau adela popescu