| ANONIMtpu a întrebat:

Cine imi poate spune un serial bun?

10 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Prison Break! Genial!

| sonya a răspuns:

Lie to me

| dIzzEE a răspuns:

Arrow, Dexter, Hell on Wheels,

| carlyhalatz a răspuns:

Pretty little liars,scrubs,how I met your mother,glee cast,animal practice,vampire diaries, two and a half men, best friend forever, bunnheads, chicago fire. funda?

| SucDeGuava a răspuns:

That '70s Show

| Zerg a răspuns:

Eu zic ca e mai bine sa te uiti la Dexter...nu degeaba e cel mai bun serial...

| ToySolider a răspuns:

Uite cateva: Tera Nova, Pretty Little Liars, American Horror Story, The Vampire Diaries, The Nine Lives of Chloe King, Gossip Girl, Suburgatory, True Blood, Hart of Dixie, Alcatraz, The Walking Dead, The Lying Game, Switched at Birth, Ringer, New Girl, 2 Broke Girls, The Secret Circle, Daria

| Gu4rdi4n a răspuns:

Mie imi plac urmatoarele: Breaking bad, Castle, House MD, DA VINCI’S DEMONS, SANCTUARY

| djtomy a răspuns:

Walking Dead

| frumoasa14diandra a răspuns:

Gossip girl sau the vampire diaries.