| Danielx5 a întrebat:

Cine imi poate spune niste programe de lipit si taiat filme? Ajutatimă cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| copilsingur a răspuns:

Draga daniel sa stkii ca nu exista de taiat decat lipit (movie maker) (spots strek) (star movie)

| raresutzu2004 a răspuns (pentru copilsingur):

Exista de taiat si lipit muzica sau filme

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cel mai bun program de editat cred ca e Sony vegas
simplu de taiat ar fi avidemux si de lipit free video joiner...

| Goooogle a răspuns:

Movie Maker, e cel mai bun si usor de folosit!

| danutzz008 a răspuns:

Ultra Video Splitter - pentru taiat filme, secvente etc, iar pentru lipit Ultra Video Joiner.

| 4n0NlmUs a răspuns:

Movie Maker xD
Funda?

| Danielx5 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri toti mi-ati zis programe foarte bune eu vas da la toti funda

| raresutzu2004 a răspuns:

Sniping tool este cel mai bun pentru. colculatoare si laptopuri!